Nazwa forum

Świetna gra forumowa o naruto!!


#1 2008-08-15 22:22:16

Sabaku no Gaara

Legendarny Sanin

Zarejestrowany: 2008-08-14
Posty: 266
Punktów :   

Lista

Kraje i Wioski : Kraje i Wioski : W Naruto są różne kraje i ich stolice, czyli wioski Shinobi. Znamy pięć głównych krajów posiadających swojego KAGE - czyli przywódcy:

Kraj Ziemi - Ukryta Wioska Kamienia (IWA GAKURE) - Jest jedną z osad o której mało wiemy, oprócz tego że znamy Deidare z Akatsuki, oraz tego, że Ukryta Wioska Kamienia prowadziła niegdyś zaciekłą wojnę z Ukrytą Wioską Liścia. Kage który panuje w tej wiosce nosi miano Tsuchi-kage. Niestety nie wiemy ilu ich w przeszłości było. Wioska specjalizuje się w technikach jutsu związanych z Ziemią.


Kraj Ognia - Ukryta Wioska Liścia (KONOCHA GAKURE) - Jest to wioska najsilniejsza, a zarazem najbardziej znienawidzona przez pozostałe, ponieważ dominowała nad pozostałymi i wychowała najsilniejszych ninja. Założycielem Wioski był Hokage , zwany - Shindaime, który specjalizował się w technikach ognia i ziemi. Po jego panowaniu władzę przejął kolejny : Nindaime ,który był specjalistą technik wodnych. Sarutobi jako trzeci Kage - uważany za najsilniejszego z trójki, przejął kontrolę nad wioską po śmierci czwartego, Yondaime - który opanował technikę "Boga Śmierci" i zginął broniąc wioski przed atakiem Demona. Obecnie stanowisko Hokage piastuje kobieta o imieniu Tsunade, która po wielkiej namowie Jiray’i i szantażu Orochimaru przejęła po śmierci Sarutobi stanowisko Kage.
W Konoha od strony północnej znajduje się wielka góra na której wyrzeźbione są portrety byłych i obecnych władców. Wioska jest głównie znana z tego że posiada najwięcej klanów, oraz jest najbardziej zaludnionym państwem. Pierwszy Hokage dzięki swojej technice stworzył las dzięki czemu wioska znajduje się w centrum lasu, a wokół niej znajduje się wielki mór z jedną i jedyną bramą. Wioska w czasach obecnych ma przymierze zawarte z Wioską Ukrytego Piasku. W Wiosce Liścia znajduje się wiele pubów oraz budynków, posiada także stadion na którym są rozgrywane testy na Chunina. Znajduje się tam również szpital – wyposażony w najlepszych medyków, oraz las śmierci – będący jednym z eliminacyjnych zadań, na wcześniej wspomniany egzamin.
W Konoha można również natknąć się na posterunek "Policji" którą, niegdyś dowodził klan Uchiha. Warto wspomnieć, że Liść posiada także Więzienie w którym przebywają złapani przestępcy. .

Kraj Pioruna - Ukryta Wioska Chmur (KUMO GAKURE) - Wioska ta ma silnych ninja, kiedyś chciała posiąść jeden z sekretów Konohy, czyli BloodLine - Byakugan, lecz nie udało się im to . Wioska Chmur jest w ścisłym sojuszu z Wioską Ukrytego Deszczu. Kage rządzący w tej wiosce nosi miano Raikage.



Kraj Wody - Ukryta wioska Mgły (KIRI GAKUE) - Ukryta wioska Mgły (KIRI GAKUE) - Kolejna potęga sił militarnych, by zostać tam ninja trzeba było walczyć o to na śmierć i życie między swoimi przyjaciółmi z którymi przeżyło się wiele przygód, jadło się przy wspólnym stole oraz spało w jednym pomieszczeniu. Pewnego dnia tajemniczy chłopiec postanowił zaprzestać tej tradycji i powybijał wszystkich studentów tego roku, warto wiedzieć że nie był on jeszcze ninją. Wioska była także nazywana Krwawą Wioską Deszczu posiada Kage – Mizukage, spowita jest mgłą co stanowi idealny kamuflaż. W anime dowiadujemy się o dwóch klanach należących do tej Wioski: Haku oraz Kaguya. Charakterystyczną cechą wioski było to, iż posiadała wielu ninja bardzo dobrze posługujących się mieczem. Z pewnością można napisać o Zabuzie, i członku Akatsuki – Kisame, którzy byli niegdyś w „Braterstwie Siedmiu Mieczy”.

Kraj Wiatru – Ukryta Wioska Piasku (SUNA GAKURE) – jest to wioska mająca zawarty sojusz z Konoha Gakure. Posiada tak jal w przypadku Liścia, budynek Kage – Kazekage oraz ogrodzenie wokół osady. Ma jednak inną budowę niżeli Konoha, ponieważ ogrodzenie te jest ze skał a jedyne przejście prowadzi przez bardzo cienki wąwóz. W dawnych czasach Wioska Piasku była strzeżona przez Jednego z Demonów (Shukaku). Obecnie demon jest uwięziony w Kazekage panującym w tej wiosce, zwanym Gaara. Trzeba wiedzieć, że wioska ta jest jedną z najmłodszych wiosek. Niegdyś, dawno temu pewien z mieszkańców tej osady (Sasori - jeden z przedstawicieli Akatsuki) zniszczył doszczętnie Suna Gakure. Wioska została na nowo odbudowana więc nie posiada klanów.


Poza tymi wioskami znamy jeszcze :

Ukryta Wioska Dźwięku – (OTO GAKURE) – Zdaje się Kraj Pól Ryżowych gdzie znajduje się siedziba Orochimaru, znamy jeszcze czwórkę dźwięku oraz trzech Chuninów z tej że Wioski, którzy posługują się specjalną bronią (dźwiękiem). Wioska ta nie posiada swojego Kage, lecz posiada bynajmniej jeden klan jakim jest klan Fuuma, jest znany ze swojego okrucieństwa, nazywani oni są „Kanibalami”. Przez swoją głupotę i wpływ Orochimaru wymordowali się nawzajem.


Ukryta Wioska Wodospadu – (TAKI GAKURE) – Jedna z najmniej znanych wiosek w „Naruto”, nie posiada swojego Kage. Położona jest gdzieś pomiędzy krajem Ognia i Ziemi. Można by powiedzieć że cała wioska a raczej jej centrum jest wbudowane w wielki dąb. Wioska ta posiada swój skarb jakim jest święta woda, która sprawia, że po jej wypiciu chakra zwiększa się dziesięciokrotnie.


Nick: Sabaku no Gaara
http://gfx.filmweb.pl/blog/394972/361124.1.jpg
Wioska ukryta w liściach
Kekkei Genkai: Rinnegan
Chakra: xxx
Biju: Kyuubi, Shukaku
Drużyna 7: Ero-sennin, SasukeUchiha
Organizacja: Akatsuki(Suzaku), Medycy, Hebi
Ryo: xxx
Jutsu: all
Klan:
Specjalne: all
Summon: Żaby, Małpy
Broń: 20 kunai, 20 shurikenów, 10 makibishi, 20 senbon, 3 shurikeny, 5 SDW, 30 dzwoneczków, 20 wybuchowych notek, 3 parasolki, 20 pigułek ze skrzepniętą krwią, 2 łańcuchy, 5 granatów, 20 pigułek żołnierzy
Potężne artefakty: Kusanagi no Tsurugi, Rękawica Dosu, Gurda Gaary, Samehada, Zwój przywołania, Haridoku
Marionetki: Sanshouuo, Hiruko, 100 lalek
Zwierzęta: Gryf(Suron), Hydra(Nessi), Pies(Achmed), Orzeł(Houk, czyt: Hołk)(mówią po ludzku)
Przyjaciele: brak danych
Wrogowie: brak danych
Statystyki:
Taijutsu-20, Ninjutsu-25, Genjutsu-20
Trening-0
Wygrane-0
Remisy-0
Przegrane-0

Walki-0
Wygrane-0
Remisy-0
Przegrane-0

Misje:
D-0, C-0, B-0, A-0, S-0

HISTORIA: Gdy miałem 5 lat ukończyłem akademie, w wieku 7 lat zostałem chuninem, gdy miałem 8 lat byłem już Jouninem i przywódcom drużyny ANBU, moja mama była najlepszym medykiem w wiosce i uczyła mnie lecz ktoś ją zabił byli to członkowie mojego oddziału ANBU, w wieku 11 lat zostałem najlepszym medykiem wioski i postanowiłem zemścić sie na nich oraz na kage wioski który wydał im ten rozkaz, wtedy stworzyłem drużyne Hebi, oraz przyłączyłem sie do Akatsuki i przeniosłem sie do wioski piasku gdzie zostałem sanninem w wieku 16 lat i wtedy zabito mojego ojca, w wieku 18 lat cały świat ninja już mnie znał i dzięki temu nazwano mnie Legendarnym Sanninem teraz tylko czekam na odpowiedni moment do zniszczenia Kiri Gakure.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.illuminati.pun.pl www.orksworldrp.pun.pl www.hardcore1998.pun.pl www.listopadowki2006.pun.pl www.rosiakforum.pun.pl