Nazwa forum

Świetna gra forumowa o naruto!!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-08-16 13:52:50

Sabaku no Gaara

Legendarny Sanin

Zarejestrowany: 2008-08-14
Posty: 266
Punktów :   

Pokój lekarski

W pokoju znajdują sie szatnie w których każdy pracownik sie przebiera.
Pracownicy mogą tutaj porozmawiać.


Nick: Sabaku no Gaara
http://gfx.filmweb.pl/blog/394972/361124.1.jpg
Wioska ukryta w liściach
Kekkei Genkai: Rinnegan
Chakra: xxx
Biju: Kyuubi, Shukaku
Drużyna 7: Ero-sennin, SasukeUchiha
Organizacja: Akatsuki(Suzaku), Medycy, Hebi
Ryo: xxx
Jutsu: all
Klan:
Specjalne: all
Summon: Żaby, Małpy
Broń: 20 kunai, 20 shurikenów, 10 makibishi, 20 senbon, 3 shurikeny, 5 SDW, 30 dzwoneczków, 20 wybuchowych notek, 3 parasolki, 20 pigułek ze skrzepniętą krwią, 2 łańcuchy, 5 granatów, 20 pigułek żołnierzy
Potężne artefakty: Kusanagi no Tsurugi, Rękawica Dosu, Gurda Gaary, Samehada, Zwój przywołania, Haridoku
Marionetki: Sanshouuo, Hiruko, 100 lalek
Zwierzęta: Gryf(Suron), Hydra(Nessi), Pies(Achmed), Orzeł(Houk, czyt: Hołk)(mówią po ludzku)
Przyjaciele: brak danych
Wrogowie: brak danych
Statystyki:
Taijutsu-20, Ninjutsu-25, Genjutsu-20
Trening-0
Wygrane-0
Remisy-0
Przegrane-0

Walki-0
Wygrane-0
Remisy-0
Przegrane-0

Misje:
D-0, C-0, B-0, A-0, S-0

HISTORIA: Gdy miałem 5 lat ukończyłem akademie, w wieku 7 lat zostałem chuninem, gdy miałem 8 lat byłem już Jouninem i przywódcom drużyny ANBU, moja mama była najlepszym medykiem w wiosce i uczyła mnie lecz ktoś ją zabił byli to członkowie mojego oddziału ANBU, w wieku 11 lat zostałem najlepszym medykiem wioski i postanowiłem zemścić sie na nich oraz na kage wioski który wydał im ten rozkaz, wtedy stworzyłem drużyne Hebi, oraz przyłączyłem sie do Akatsuki i przeniosłem sie do wioski piasku gdzie zostałem sanninem w wieku 16 lat i wtedy zabito mojego ojca, w wieku 18 lat cały świat ninja już mnie znał i dzięki temu nazwano mnie Legendarnym Sanninem teraz tylko czekam na odpowiedni moment do zniszczenia Kiri Gakure.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cyber-swiat.pun.pl www.pokeworld.pun.pl www.kidsfree.pun.pl www.yourtwillight.pun.pl www.independence.pun.pl